Mis on trendib.ee?

Trendib.ee loodi eesmärgiga pakkuda inimestele põnevaid ja kvaliteetseid tooteid väljaspoolt Eestit, otse meie usaldusväärsete partnerite ladudest. Meie kirg on avastada ainulaadseid tooteid, mis rikastavad meie klientide igapäevaelu.

Tänu meie truudele ja hindamatutele klientidele suudame kindlalt püsida oma eesmärkide suunal ning järjepidevalt laieneda, et pakkuda üha rohkematele inimestele võimalust avastada uusi ja huvitavaid esemeid, mis muidu võib-olla poleks Eestis kättesaadavad.

Trendib OÜ (registrikood 16273177) on uhke selle üle, et oleme loonud veebipoe, mis on saanud tõeliseks sihtkohaks neile, kes otsivad midagi erilist ja unikaalset. Oleme pühendunud klientide rahulolu tagamisele, pakkudes suurepärast ostukogemust ning professionaalset ja abivalmis klienditeenindust.

Meie veebipood avas oma uksed juba alates 21. novembrist 2021 ja oleme siiani tänulikud kõigile, kes on meie teekonda toetanud ning aidanud meil jõuda sinna, kus me täna oleme.

Tänu meie pühendumusele kvaliteedile ja usaldusväärsusele oleme loonud pikaajalisi suhteid oma partneritega ning saame pakkuda oma klientidele ainulaadseid ja eksklusiivseid tooteid, mida nad tõeliselt armastavad.

Oleme uhked oma saavutuste üle, kuid meie teekond on alles alanud. Jääme põnevil tuleviku väljakutsete ja võimaluste ees ning lubame jätkata parima kvaliteediga toodete pakkumist meie armastatud klientidele. Aitäh, et olete meiega sellel teekonnal!